Witamina vitasolaris d3 za darmo - ciąg dalszy historii

6
Witamina vitasolaris d3 za darmo - ciąg dalszy historii

Vitasolaris D3 za darmo - początek historii.

Czy czytałeś już nasz wcześniejszy artykuł na blogu na temat darmowej witaminy d vitasolaris roczny zapas? Jeżeli nie, to koniecznie to nadrób. Artykuł znajdziesz tutaj: "WITAMINA D3 NA ROK ZA DARMO - O CO CHODZI?"
Krótkie streszczenie dla niecierpliwych - ponieważ w Internecie opinie na temat promocji tego suplementu są szczątkowe, czy wręcz nawet żadne, po przeszukaniu chyba każdego forum postanowiliśmy osobiście sprawdzić o co chodzi w promocji witamina D vitasolaris za darmo. Podsumowując - w dniu pisania artykułu do całej akcji nie mieliśmy większych zastrzeżeń - ot typowa zagrywka marketingowa, dostajesz witaminę D za darmo, to może byś kupił jeszcze kwasy Omega3. Artykuł był pisany w marcu 2022 i od tamtej pory jednak coś się wydarzyło o czym musimy napisać. Przeczytaj o co chodzi...

Darmowa witamina D - coś jednak jest nie tak

Pomimo odznaczenia wszystkich zgód marketingowych, około dwa miesiące po złożeniu zamówienia na darmową witaminę D3 w naszej skrzynce znalazła się niezamawiana przesyłka od firmy Natural Pharmaceutica. Jak widać więc, jednak dane nie są wykorzystywane w deklarowany sposób - jedynie do obsługi zamówienia darmowej witaminy D.
W zasadzie to już powinno kończyć historię i każdemu rozsądnemu i świadomemu konsumentowi wybić z głowy zamawianie darmowej witaminy D, ale dla rzetelności opiszemy jeszcze zawartość otrzymanej przesyłki.

witamina D3 za darmo

Jak widać na zdjęciach, dzięki otrzymanej przesyłce mamy możliwość złożenia zamówienia na suplement diety ProMan Plus, za co otrzymamy w prezencie zegarek marki Walker & Scott. W skład suplementu diety, który ma podnieść poziom naszego testosteronu wchodzą: Niacyna, Cynk, Selen, Witamina D, Witamina B6, Witamina B12, Magnez, suchy wyciąg z korzenia Żeń-szenia, suchy wyciąg z liści Damiany, suchy wyciąg z korzenia Różeńca górskiego, suchy wyciąg z nasion Kozieradki, pospolitej hydrolizowany mlecz dorsza.
Ciężko coś powiedzieć więcej o tym suplemencie, jedynie możemy napisać, że suplement został zgłoszony do GiS jeszcze w 2015 roku i na dzień dzisiejszy (10.06.2022) postepowanie jest w toku (wymaga uzupełnienia). Trochę to dziwne.
Zegarka marki Walker & Scott również nie udało nam się znaleźć na rynku pierwotnym. W Internecie widzieliśmy oferty tych zegarków sprzedawane przez osoby prywatne, a ich ceny ofertowe oscylują między 20 a 50 zł.

witamina D za darmo

Witamina D za darmo - zakończenie historii.

W tym miejscu chcielibyśmy zakończyć naszą przygodę z witaminą D "za darmo", niestety sprawdziły się nasze podejrzenia odnośnie wysyłania niezamawianych ofert. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić w jaki sposób wykorzystany został numer telefonu, dlatego tę kwestię całkowicie pominęliśmy, mamy jednak pewne podejrzenia, które jednak z racji braku niezbitych dowodów pozostawimy Twoim domysłom. Reasumując - odradzamy korzystanie z oferty rocznego zapasu witaminy D vitasolaris za darmo. Ostateczna decyzja oczywiście należy do Ciebie.

Witamina D3 K2-MK7 B5 Active Synergy krople 25ml Witamina D3 K2-MK7 B5 Active Synergy krople 25ml
Producent: Ovonex
Cena:54,99 zł
szt.
Witamina D3 pure krople 25ml Witamina D3 pure krople 25ml
Producent: Ovonex
Cena:39,99 zł
szt.
Witamina D3 baby combo dla dzieci, krople 25ml Witamina D3 baby combo dla dzieci, krople 25ml
Producent: Ovonex
Cena:54,99 zł
szt.

Komentarze do wpisu (6)

17 lipca 2022

A to ciekawe. Osobiście zamówiłem tą witaminę d3 już ponad rok temu, ale żadnych przykrych sensacji nie miałem w związku z zamówieniem. Owszem, wpadło kilka - można by rzec - średnio nękających maili, ale...to wszystko, w krótkim czasie był spokój.

3 września 2022

Zabawna opinia Pana Tomasza, "wpadło kilka - można by rzec - średnio nękających maili". Chyba żaden nie powinien wpaść? Ja trafiłem tu przypadkiem i dzięki temu podarowałem sobie zawracanie głowy badziewiem.

10 listopada 2022

Takie oferty są bardzo kuszące i ludzie często z nich korzystają.Natomiast nie są świadomi ,jakie są tego konsekwencje.Doceniam wkład pracy przy analizie tej oferty.Naprawdę dobra robota.Może niektórym otworzą się oczy.

30 czerwca 2023

ale jakie tu były konsekwencje? kilka ulotek reklamowych

12 września 2023

Brawo,brawo......,gdybysmy mieli wiecej takch "sprawdzajacych",bylibysmy spokojniejsi o to co jadamy. Serdecznie pozdrawiam

20 stycznia 2024

Mnie przesłali niby za darmo a teraz nękają mnie mailami żeby zapłacić i grożą sądem

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl