Wyciąg z pestek grejpfruta – prawidłowe dawkowanie 

0

Wyciąg z pestek grejpfruta GrepoSept

Wyciąg z pestek grejpfruta to naturalny preparat, który posiada liczne właściwości prozdrowotne. Ekstrakt poprawia odporność organizmu i ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i antyoksydacyjne. Dzięki swoim walorom, zwany jest naturalnym antybiotykiem. Preparat można stosować również bezpośrednio na skórę - świetnie poradzi sobie z grzybicą. Jak stosować wyciąg z pestek grejpfruta? Dawkowanie opisujemy poniżej.

Citrosept, Citrokap, Citrogrep, Citrus Paradisi... wybierz GrepoSept!

W zależności od producenta, możesz spotkać się z różnymi wersjami wyciągu grejpfruta. Popularność GrepoSeptu z Czech pociągnęła za sobą licznych naśladowców. Preparatów na rynku jest mnóstwo - wystarczy wymienić Citrokap, Citrus Paradisi, Citrogrep czy Citrosept. Dawkowanie będzie zależne od marki i wersji produktu. My polecamy wyłącznie Greposept - oryginalny ekstrakt wyrabiany wyłącznie z pestek grejpfruta. Suplementy Greposept - to preparaty w 100% naturalne, sprawdzone i dobrze przyswajalne. Preparaty Greposept występuje w kilku wersjach, które różnią się zawartością bioflawonoidów oraz pojemnością. Greposept dostępny jest także w wersji organicznej bio. 

Greposept ekstarkt z pestek grejpfruta dawkowanie

Preparaty Greposept nie nadają się dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. 

Dorosłym zaleca się stosowanie 15 kropli preparatu, trzy razy dziennie. Ze względu na gorzki smak, polecamy rozcieńczenie ekstraktu w wodzie lub soku. Nie należy przekraczać zalecanych dawek preparatu. 

W ekstraktach Greposept bez względu na wybraną wersję wyciągu z pestek grejpfruta, zalecane dawkowanie pozostaje takie samo. Zmienia się jedynie liczba dostarczanych do organizmu bioflawonoidów. Jest to odpowiednio 800 lub 1200 mg bioflawonoidów na 100 mililitrów preparatu.  

Wyciąg z pestek grejpfruta stosowany na co dzień działa zapobiegawczo. Pomaga chronić Twoje ciało przed infekcjami i walczy z atakującymi je drobnoustrojami. Warto stosować go profilaktycznie w sezonie przeziębień i grypy.  

Preparat możesz stosować również okazjonalnie, pomocniczo w razie wystąpienia dolegliwości. Przy problemach trawiennych wyciąg z pestek grejpfruta dawkuj w ilości 30 kropli jednorazowo, raz dziennie. Bolące gardło wspomoże płukanka z 3-15 kropli na szklankę wody. Taką mieszanką płucz gardło 2-3 razy na dobę. Jeśli chcesz wykorzystać preparat zewnętrznie, w celu wspomożenia leczenia grzybicy, nałóż rozcieńczony wyciąg na zmienioną chorobowo część ciała. 

Mamy nadzieję, że wiesz już jak stosować wyciąg z pestek grejpfruta. Dawkowanie zależy od celu stosowania preparatu. Ekstrakt cieszy się dobrą opinią środowisk medycyny naturalnej i klientów. Preparaty Greposept nie zawierają glutenu i laktozy i są przyjazne dla wegan. Stosowanie wyciągu z pestek grejpfruta to świetny sposób na wsparcie organizmu. Dzięki właściwościom ekstraktu wspomożesz swój organizm w zwalczaniu dolegliwości w naturalny sposób, bez potrzeb stosowania sztucznych preparatów. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl