Jak szybko i skutecznie umyć samochód?

0

Nie musisz stać w kolejkach do myjni ani kupować drogich środków chemii samochodowej. Wystarczy, że wydasz kilka złotych na ścierki z mikrofibry do samochodu. Te bardzo dobrze znane wszystkim paniom domu szmatki z mikrowłókien, szybko i skutecznie pomogą ci się uporać z brudnym autem. Jak umyć samochód ścierką z mikrofibry? Czy taki sposób czyszczenia pojazdu jest skuteczny i szybki?

Umyjesz karoserię w mgnieniu oka

Każdy kierowca marzy o tym, żeby karoseria jego auta była czysta i błyszczała się w słońcu. Niejeden właściciel samochodu spędza długie godziny na polerowaniu pojazdu, żeby ten efekt uzyskać. Przywróć blask swojej karoserii szybko i skutecznie. Skorzystaj ze ścierki z mikrofibry. Do samochodu nadaje się idealnie. Dzięki swojej strukturze ścierka przylega do karoserii i zbiera brud. Nie musisz już polerować auta. Pamiętaj, żeby po każdym zebraniu drobin i kurzu z karoserii płukać ścierkę. Ponowne przyłożenie brudnej ścierki z resztkami piasku czy żwiru może skutkować zarysowaniem delikatnej karoserii.

Dokładnie wyczyść kokpit

Zakurzony kokpit to przeszłość. Użyj wilgotnej ściereczki z mikrofibry do czyszczenia kokpitu samochodu. Mikrofibra z łatwością poradzi sobie z kurzem i zadba o to, by twój kokpit dobrze się prezentował. Ścierki z mikrofibry wchłaniają wodę, więc powierzchnia kokpitu twojego auta będzie sucha i czysta w rekordowym czasie.

Lśniące szyby w aucie

Wiele osób wykorzystuje do mycia okien ścierki z mikrofibry. Do samochodu, a raczej czyszczenia samochodowych szyb sprawdzą się idealnie. Wystarczy wilgotną ścierką przeciągnąć po szybie. Nie musisz używać specjalnych preparatów do mycia ani wielokrotnie przecierać szklanej powierzchni. Woda i ściereczka, sprawią, że szyba będzie czysta, lśniąca i wolna od smug.

Ścierki z mikrofibry na myjni samoobsługowej

Jeżeli korzystasz z myjni samoobsługowych, to na pewno znasz to uczucie, gdy wyjeżdżając ze stanowiska boisz się że świeży brud przyklejający się do Twojej mokrej karoserii zniweczy całą Twoją pracę. Mamy na to idealne rozwiązanie. Po zastosowaniu ostatniego programu myjni użyj ręcznika do osuszania karoserii. W tej roli świetnie sprawdzi się ręcznik z mikrofibry do osuszania karoserii linii PREMIUM od naszego dostawcy firmy ekko - producenta najwyższej jakości ściereczek i ręczników z mikrofibry. Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy ręcznik z mikrofibry do osuszania samochodów linii SUPREME - ten wielki i bardzo gruby ręcznik z mikrofibry poradzi sobie z nawet największymi samochodami.

Miej ścierki z mikrofibry zawsze w samochodzie

Wiesz już jak wiele zalet mają zmoczone w wodzie ścierki z mikrofibry. Do samochodu, podczas codziennego użytkowania, przydadzą ci się suche. Suchą ściereczką bez problemu usuniesz kurz z kokpitu i drobne zabrudzenia. Jest to bezpieczny sposób na szybkie porządki w aucie, bo ściereczki z mikrofibry nie rysują powierzchni. Trzymaj ściereczkę z mikrofibry w samochodzie, żeby przetrzeć zaparowane szyby czy wyczyścić brudne lusterka

Ekologiczne mycie auta

Używanie ścierki z mikrofibry do mycia samochodu to również ukłon w stronę ekologii. Ściereczki można używać wielokrotnie, a do mycia zamiast szkodliwej dla środowiska chemii samochodowej, używasz wody. Tanio i ekologicznie.

Myj swoje auto szybko i ekonomicznie. Używaj do tej czynności ściereczek z mikrofibry. Pamiętaj, żeby po zakończonym sprzątaniu uprać ścierkę, wtedy posłuży na dłużej.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl